RSS

Новини навчальних закладів

09.04.2019
НУЦЗУ

Кафедра мовної підготовки НУЦЗУ підготувала двох призерок Всеукраїнського наукового конкурсу

Вихованці Національного університету цивільного захисту України здатні себе виявити не лише в профільних дисциплінах. Вони не пасуть задніх і на «чужому полі».
«Мова ворожнечі в україномовному медіапросторі» — тема наукової розвідки, що принесла два призові місця в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання). Її підготували студентки третього курсу соціально-психологічного факультету Надія Шеховцова й Ірина Білецька під керівництвом доцента кафедри мовної підготовки, кандидата філологічних наук Лептуги Олени Костянтинівни.
Роботу в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини презентувала Надія Шеховцова. Студентка не тільки блискуче захистила дослідження, але й взяла участь у науковій дискусії, чим приємно вразила суддівську комісію конкурсу, оскільки не є філологом.
А конкуренція була шаленою: загалом, на конкурс було подано 101 роботу, відібрано — 16. У жорсткій конкурентній боротьбі з-поміж 15 студентів-мовознавців зі Львова, Києва, Херсона, Запоріжжя, Сум, Миколаєва, Дніпра, Черкас, Умані, Житомира, Вінниці, Кропивницького та інших міст наша делегація змогла «відвоювати» третю сходинку.
Натхнення на подальші здобутки наші призери шукали в Софіївці і, здається, знайшли. Тож далі буде…


Кафедра мовної підготовки


 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.