RSS

Новини навчальних закладів

10.04.2019
НУЦЗУ

В НУЦЗУ понад 400 молодих учених з європейських країн і регіонів України беруть участь в обговоренні проблем та перспектив забезпечення цивільного захисту

10 квітня в Національному університеті цивільного захисту України стартувала Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту». Учасниками наукового форуму стали понад 400 молодих науковців з Азербайджану, Ізраїлю, Болгарії, Польщі, Казахстану та всіх регіонів України.
На відкритті конференції вітав присутніх проректор з наукової роботи університету Володимир Андронов. Він зазначив, що проведення щорічної наукової конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту» на базі НУЦЗУ стало традиційним і щороку набуває все більшої актуальності в сучасному науковому просторі. Також з вітальним словом виступила голова ради молодих учених при Харківській обласній держадміністрації Наталія Куфтеріна.
Цього ж дня відбувся відеоконференцзв'язок із науковцями Головного управління організації з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій МНС Республіки Азербайджан. Із вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу організації медичної і психологічної допомоги Головного управління організації з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій МНС Республіки Азербайджан Ханим Софієва.
Міжнародна науково-практична конференція розпочала свою роботу у пленарному режимі. Тематика доповідей на конференції була різноманітною та охопила питання профілактики надзвичайних ситуацій, організації управління діяльністю оперативно-рятувальних підрозділів, гасіння пожеж та аварійно-рятувальних робіт, аварійно-рятувальної та спеціальної техніки, інформаційних технологій та математичного моделювання, психологічного забезпечення діяльності оперативно-рятувальних підрозділів, безпеки життєдіяльності та екологічних проблем.
Після проведення пленарного засідання та 11 квітня робота конференції триватиме у секціях: «Профілактика пожеж та інших надзвичайних ситуацій», «Організація управління діяльністю оперативно-рятувальних підрозділів», «Гасіння пожеж та аварійно-рятувальні роботи», «Аварійно-рятувальна та спеціальна техніка», «Автоматичні системи безпеки та інформаційні технології», «Психологічне та гуманітарне забезпечення діяльності оперативно-рятувальних підрозділів», «Природничо-наукові аспекти цивільного захисту», «Охорона праці та техногенно-екологічна безпека», «Публічне управління у сфері цивільного захисту» та «Радіаційний та хімічний захист». 

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова

 

 

 

 

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.