RSS

Новини навчальних закладів

08.04.2019
НУЦЗУ

10-11.04 – на базі НУЦЗУ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту»

10-11 квітня в Національному університеті цивільного захисту України відбудеться Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту». У форумі візьмуть участь понад 400 молодих науковців з Азербайджану, Ізраїлю, Болгарії, Польщі, Казахстану та всіх регіонів України.
Проведення щорічної наукової конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту» на базі НУЦЗУ стало традиційним і щороку набуває все більшої актуальності в сучасному науковому просторі.
10 квітня міжнародна науково-практична конференція розпочне свою роботу у пленарному режимі. Тематика доповідей на конференції буде різноманітною та охоплюватиме питання профілактики надзвичайних ситуацій, організації управління діяльністю оперативно-рятувальних підрозділів, гасіння пожеж та аварійно-рятувальних робіт, аварійно-рятувальної та спеціальної техніки, інформаційних технологій та математичного моделювання, психологічного забезпечення діяльності оперативно-рятувальних підрозділів, безпеки життєдіяльності та екологічних проблем.
Після проведення пленарного засідання та 11 квітня робота конференції триватиме у секціях: «Профілактика пожеж та інших надзвичайних ситуацій», «Організація управління діяльністю оперативно-рятувальних підрозділів», «Гасіння пожеж та аварійно-рятувальні роботи», «Аварійно-рятувальна та спеціальна техніка», «Автоматичні системи безпеки та інформаційні технології», «Психологічне та гуманітарне забезпечення діяльності оперативно-рятувальних підрозділів», «Природничо-наукові аспекти цивільного захисту», «Охорона праці та техногенно-екологічна безпека», «Публічне управління у сфері цивільного захисту» та «Радіаційний та хімічний захист».
Для ознайомлення надається програма Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту».

Національний університет цивільного захисту України


 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.