RSS

Новини навчальних закладів

04.04.2019
НУЦЗУ

Студент НУЦЗУ став учасником міжнародної науково-практичної конференції

Cтудент заочної форми навчання НУЦЗУ В’ячеслав Чорний взяв участь у ХIV Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності», яка відбулася у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, під науковим керівництвом к.т.н., старшого викладача кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Богдана Цимбала. В’ячеслав Чорний виступив на пленарному засіданні конференції з доповіддю «Попередження професійних ризиків під час установки та обслуговуванні сонячних панелей».

Слід зазначити, що у роботі конференції взяли участь науковці з-понад 30 закладів вищої освіти та науково-дослідних установ. Під час пленарного та секційних засідань 90 курсантів та студентів взяли очну участь у конференції, 140 молодих науковців приєдналися до конференції заочно. Учасники наукового форуму обговорювали актуальні питання пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту, безпеки та охорони праці, організації проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж, організаційно-правові, екологічні, природничо-наукові, соціальні, психолого-педагогічні аспекти та гуманітарні засади безпеки життєдіяльності, використання інформаційних технологій, а також  управління проектами та програмами у сфері безпеки життєдіяльності.

Учасники конференції зазначили, що протягом останніх років активізувалась робота із формування нових концептуальних підходів щодо розроблення, дослідження, випробування та впровадження у практику нових вогнегасних речовин, інноваційних проектів. Молоді науковці розглянули перспективи розвитку забезпечення безпеки життєдіяльності. 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.