RSS

Новини навчальних закладів

28.01.2019
ЧІПБ НУЦЗУ

Завершився робочий візит Анджея Мізерського

26 січня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України закінчився робочий візит у рамках програми Erasmus + професора Головної школи пожежної служби Республіки Польща Анджея Мізерського.
Колега-хімік із Польщі читав для курсантів лекції з дисципліни, присвяченої засобам пожежогасіння та нейтралізації пожеж. Протягом тижня він оглянув Черкаси, міський краєзнавчий музей, побував у Чигирині, Суботові та в Холодному Яру – містах козацької слави, що зберігають пам’ять багатьох історичних подій.
24 січня професор Головної школи пожежної служби разом зі співробітниками ЧІПБ (завідувачем кафедри суспільних наук, професором Тетяною Чубіною та заступником начальника кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Іваном Чорномазом) відвідали ПАТ «АЗОТ», де їм розповіли про пожежну та техногенну безпеку підприємства й технологію виробництва цехів.

Анджей Мізерський високо оцінив викладацьку й наукову роботу наших співробітників, старання курсантів, їх мотивацію і дисциплінованість. Його захопила історія й культура нашого краю, де вихованці ЧІПБ мають змогу навчатися, розвивати свої інтелектуальні здібності, отримувати навички міжкультурного спілкування.Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.