RSS

Новини навчальних закладів

22.01.2019
ЧІПБ НУЦЗУ

В ЧlПБ у рамках програми Erasmus + перебуває професор Головної школи пожежної служби Республіки Польща

З 21 до 25 січня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України з робочим візитом у рамках програми Erasmus + перебуває професор Головної школи пожежної служби Республіки Польща Анджей Мізерський.
Зустріч партнерів розпочалася із обговорення з в. о. начальника інституту Олександром Тищенком інноваційних підходів до реалізації проекту в нашому навчальному закладі, проміжних результатів співпраці та переваг Erasmus + для обох сторін. Діалог колег був цікавим і змістовним та залишив по собі приємні враження.
Також сьогодні професора Головної школи пожежної служби Польщі ознайомили з матеріально-технічним забезпеченням ЧІПБ, де він матиме змогу протягом тижня поділитися найкращими практиками з курсантами і студентами інституту.
Анджей Мізерський висловив зацікавлення співпрацею, професійними можливостями та впевненість у тому, що здобутий досвід буде вкрай необхідним.
Співробітники, курсанти і студенти інституту наразі перебуватимуть у середовищі міжкультурної комунікації, що дасть змогу через знайомство з неповторними звичаями і традиціями обох народів виключити упередженість та етнокультурну стереотипність.

 


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.