RSS

Новини навчальних закладів

14.12.2018
ЛДУ БЖД

Випуск еліти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Сьогодні відбувся випуск магістрів  нашого навчального закладу – 135 висококваліфікованих спеціалістів поповнили славні ряди Державної служби з надзвичайних ситуацій України, аби у всіх куточках нашої держави реалізувати державну політику у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігати їх виникненню та здійснювати державний нагляд за додержанням та виконанням вимог законодавства у відповідних сферах, працювати в освітній та науковій галузях.

Урочистості випуску розпочались з подячного молебня, під час якого, з благословення Патріарха Київського і всієї Руси України Філарета, доцента кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Андрія Івановича  Харчука нагородили орденом Святого Андрія Первозванного.

Опісля розпочалась традиційна стройова частина біля пам’ятника Героям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Разом із магістрами, гостями, батьками  пам'ять про героїв-ліквідаторів вшанували покладанням квітів і наші ветерани – учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Під час академічної частини у своєму вітальному слові до магістрів ректор Університету, професор Мирослав Коваль зазначив:  «Дорогі магістри, Ви еліта Університету, вінець освітньої та наукової діяльності всього колективу навчального закладу. А еліта — це не просто ті люди, які вміють побачити проблему і знайти швидко рішення. Це люди, які вміють дивитися далеко вперед… Значно далі вперед, щоб розуміти наслідки власних вчинків. Той, хто дивиться далеко, насамперед зберігає головне — людську гідність та людські життя».

Ми дуже сподіваємося, що підготували до професійного життя, до служіння Україні саме таких спеціалістів і сподіваємося, віримо в те, що вони достойно і гідно будуть стояти на варті спокою людей у ці нелегкі часи для нашої Держави.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.