RSS

Новини навчальних закладів

09.10.2018
ЛДУ БЖД

В Університеті відбулися змагання серед навчальних взводів 3-го курсу «Краща ланка ГДЗС»

Традиційно 09 жовтня 2018 року на навчально спортивному комплексі  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбулися змагання серед навчальних взводів 3-го курсу «Краща ланка ГДЗС» під керівництвом заступника начальника кафедри  пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт полковника служби ц.з. Василя Івановича Луща та науково-педагогічного колективу кафедри.

Змагання відбувались у два етапи: перший етап – це теоретична частина, де команди протягом трьох хвилин давали відповіді на 10 теоретичних питань та розв’язували задачі з визначення безпечних параметрів роботи в непридатному для дихання середовищі, другий етап став найцікавішим не лише для учасників змагань, а й для численних глядачів, –  практичні вправи. Відтак, на п’яти робочих місцях змагались на швидкість у таких вправах: виконання оперативної перевірки, підйом по висувній драбині, в’язання рятувальної мотузки за конструкцію, в’язання подвійно-рятувальної петлі на потерпілому, переміщення колеса за допомогою кувалди. Всі вправи виконувались в захисних дихальних апаратах на стиснутому повітрі.

Заключним етапом стало оперативне розгортання ланки з пошуком та рятуванням потерпілого. Дана вправа є підсумком набутих знань за чотири  роки навчання, адже вона показує знання відділення пожежно-технічного обладнання, виконання оперативної перевірки, порядку пошуку та рятування потерпілого, тощо.

Відповідно до результатів:

I.                    ПБ-34

II.                  ПБ-31

III.                ПБ-33

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.