RSS

Новини навчальних закладів

09.10.2018
ЛДУ БЖД

Представники ЛДУБЖД на експозиції досягнень та нових навчальних і наукових засобів «Технології захисту/ПожТех - 2018»

Представники ЛДУБЖД на експозиції досягнень та нових навчальних і наукових засобів «Технології захисту/ПожТех - 2018». ТОВ «Міжнародний виставковий центр» є організатором Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту/ПожТех - 2018», яка стартувала сьогодні та триватиме до 12 жовтня 2018 року. За 16 років існування виставка набула статус головного галузевого виставкового проекту у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту та рятувальної справи. Дана Виставка – це не лише демонстрація сучасних технічних систем безпеки та засобів захисту, але й впровадження перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні.
На виставці проілюстровано необхідність комплектації та оновлення матеріальної бази аварійно-рятувальних підрозділів ДСНС, належного їх забезпечення засобами захисту і пожежно-рятувальною технікою;
Розвиток органів управління та сил цивільного захисту, місцевих пожежних команд;
Активне впровадження безпечних умов праці для гарантування якості та ефективності будь-якого виробництва.
​У виставці беруть участь представники центральних органів влади та місцевого самоврядування; керівний та особовий склад державних та інших аварійно-рятувальних служб; інженери з екології, охорони праці та фахівці логістики і капітального будівництва, представники міжнародних організацій. Щорічно, в дні роботи, Виставка збирає від 3000 до 5000 спеціалістів та зацікавлених осіб для обговорення великої кількості актуальних на сьогоднішній день питань, що стосуються промислової та пожежної безпеки. Понад 90% відвідувачів приходять на виставку дізнатись про останні розробки та побачити новітні продукти в області пожежної та техногенної безпеки, засобів захисту та рятування. Основною метою відвідування більш, ніж 70% з них є розвиток торговельних відносин.
Делегація навчального закладу, яку очолив проректор Університету полковник сл.ц.з Андрій Кузик гідно представила останні розробки науковців Університету, рекламну та друковану продукцію отримавши хороші відгуки у відвідувачів міжнародної виставки.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.