RSS

Новини навчальних закладів

26.09.2018
ЛДУ БЖД

У Львові на базі полігону ДП «Екотрансенерго» розпочалися масштабні Міжнародні польові навчання EU-CHEM-REACT

Сьогодні на базі полігону ДП «Екотрансенерго» Яворівського району Львівської області  розпочалася активна фаза масштабних Міжнародних навчань EU-CHEM-REACT, які триватимуть три дні. Проект EU-CHEM-REACT виконується в рамках гранту ЄС з 2017 року і має на меті допомогти Україні оцінити ефективність нової системи цивільного захисту, можливості взаємодіяти з сусідніми країни Європейського Союзу, європейськими інституціями відповідно до стандартів та процедур Європейського Союзу. Проект впроваджувався міжнародним консорціумом, до якого ввійшли    Литва (Асоціація робіт та послуг з пожежної безпеки Литви, асоційованим бенефіціаром), Україна (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, як асоційований бенефіціар), Міжнародний центр хімічної безпеки та безпеки (ICCSS) у Варшаві як міжнародний координатор. У навчаннях беруть також участь команди з Чехії, Латвії, Польщі та України, у тому числі, професійні та добровільні команди пожежної охорони.

Метою навчань є перевірити рівень координації між EUCPT та міжнародними й національними командами, випробувати й вдосконалити існуючі процедури навчань, перевірити можливості співпраці між міжнародними групами допомоги через ERCC в конкретних умовах, протестувати спроможність ЄС оцінювати та координувати команду у створені Coordination Cell (координаційного осередку) і проведення практичної частини на місці, перевірити стандартні процедури активізації транскордонної допомоги у випадку інциденту з CBRN і процес прийняття рішень на міжнародному та національному рівнях.

     У рамках проекту відбудеться залучення добровільних підрозділів пожежної охорони та тестування їх сумісності з національними та міжнародними рятувальними командами.

     Відповідно до легенди активної фази проведення польових навчань,  внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участю вантажного автомобіля  та пасажирського  автобуса виникло пошкодження ємності із НХР  та відбувається неконтрольований витік . Місцеві аварійно-рятувальні служби запросили допомогу  в  Координаційного центру з реагування на надзвичайні ситуації  та залучили регіональні можливі ресурси.

Проект зосереджується на плануванні тестування й готовності до хімічних, біологічних, радіологічних та ядерних катастроф, включаючи хімічну зброю, токсичні промислові хімікати, біологічні агенти, токсини і радіологічний матеріал.

 

 

 

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.