RSS

Новини навчальних закладів

06.09.2018
ЛДУ БЖД

На базі Університету представники Державної інспекції праці Литви обговорили з інспекторами праці Львівщини шляхи подолання незадекларованої праці

До Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завітав Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега,  Головний державний інспектор з питань праці Йонас Гріціус, його заступник Даліус  Чепонас, начальник ГУ Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова, інспектори праці ГУ Держпраці у Львівській області та органи місцевого самоврядування, аби взяти участь у круглому столі.
 Після офіційної зустрічі із виконувачем обов’язків ректора університету професором Мирославом Ковалем гості обговорили досвід Литовської Республіки по інструментах і механізмах подолання незадекларованої праці. Було обговорено питання Державної служби України з питань праці та налагодження взаємодії з іншими органами державної влади, а також практичну допомогу, яка  надається під час проведення інспекційних відвідувань. 
«Нелегальна зайнятість - це соціальне лихо, оскільки працівник позбавлений усяких гарантій. Тому усі державні структури повинні об’єднатися у боротьбі з нелегальною працею», - сказав очільник інспекції  праці Литви.
Водночас він звернувся і до інспекторів праці: «Ми раді, що ваша служба йде правильним шляхом. Слід пишатися тим, що ви інспектори праці, оскільки ви захищаєте права людей », - резюмував Йонас  Гріціус.

Після завершення круглого столу гості оглянули матеріально-технічну базу навчального закладу, ознайомилися з навчальним процесом та відвідали музей Університету.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.