RSS

Новини навчальних закладів

31.08.2018
ЛДУ БЖД

Шановні колеги, дорогі викладачі та науковці!

Сьогодні особливий день для нашої Держави - саме нині за шкільні парти сядуть 450 тисяч маленьких українців, понад 200 тисяч юнаків і дівчат обрали навчальні заклади своєї мрії, серед яких і студенти та курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Шановні курсанти та студенти! Для отримання професії ви обрали наш навчальний заклад і ми раді цьому, сподіваємося, що наша співпраця на освітній ниві буде продуктивна для нас усіх і принесе бажані результати. Ми щиро сподіваємося, що час навчання у нашому Університеті міцно утвердить вас у виборі фаху, надихне на постійне поповнення знань, розширення світогляду й набуття нових компетенцій, а меж для обсягу знань і всебічного пізнання світу, як відомо, немає, набутий вами інтелектуальний капітал буде завжди вашим скарбом!
Особливі слова вітання - нашим першокурсникам, які сьогодні складають Присягу служби цивільного захисту. Пожежний-рятувальник – не просто фах, це покликання великих благородних сердець, які обрали для себе почесну місію – запобігати біді, рятувати та допомагати усім, хто цього потребує. Відтепер самопожертва, честь і гідність – не просто слова, а сенс обраного вами майбутнього життя.
Професія рятувальника вкрай потрібна і завжди винагороджується особливою шаною та подякою, яка не має матеріального виміру, а має вимір найвищий, що відплачується сторицею.

Вітаю також ввесь науково-педагогічний колектив, невтомна праця якого створила високий авторитет і добрий імідж Львівського державного університету безпеки життєдіяльності!


З повагою
В.о. ректора університету
професор Мирослав Коваль

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.