RSS

Новини навчальних закладів

15.08.2018

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності розпочався табірний збір 2018 року

 

15 серпня, з самого ранку, до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з усіх куточків України прибули молоді юнаки та дівчата для проходження Табірного збору 2018 року.

 

Цьогоріч, поповнюючи славні ряди Державної служби з надзвичайних ситуацій, поріг  навчального закладу переступили 168 абітурієнтів, з них - 29 дівчат.  У строю першокурсників є випускники ліцеїв та продовжувачі династій Рятувальників. «Змалку, дивлячись як батько одягає форму, я знав яким шляхом піду по житті – допомагати людям. Я пишаюсь тим, що маю змогу продовжувати справу свого тата у цьому навчальному закладі», - одягаючи погони курсанта, розповідає продовжувач династії рятувальників Володимир Мазур з  Хмельницької області.

 

 Протягом двох тижнів Табірного збору першокурсникам будуть допомагати адаптуватися до нових умов наставники-офіцери, які повсякчас будуть підтримувати та навчатимуть основам найгуманнішої професії у світі - Рятувальник. Увесь процес навчання та життєдіяльності першокурсників відбуватиметься під пильним контролем медичного персоналу та працівників сектору психологічного забезпечення Університету. Вони спільно із групою старшокурсників-психологів, вивчатимуть морально-психологічний клімат у колективі, проводитимуть тестування, бесіди та здійснюватимуть заходи психологічного супроводу.

 

Ми віримо шо нове поповнення Університету виправдає надії і своїх батьків, і наставників-педагогів, які протягом кількох років будуть їх навчати та підтримувати.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.