RSS

Новини навчальних закладів

22.05.2018
НУЦЗУ

Виїзні заняття молодих науковців та майбутніх фахівців з охорони праці на сучасному та провідному ПАТ Харківському машинобудівному заводі «ФЕД»

Старшим викладачем кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Цимбалом Богданом Михайловичем були організовані та проведені виїзні заняття для магістрів з охорони праці на ПАТ «ФЕД», з дисципліни «Атестація та паспортизація робочих місць і ергономіка» та «Моніторинг охорони праці та теорія професійних ризиків».

ПАТ Харківський машинобудівний завод «ФЕД» (ПАТ ХМЗ "ФЕД") - провідне підприємство по серійному виробництву і ремонту інтегральних гідроприводів, гідравлічних агрегатів, топливорегулююча апаратури авіаційно-технічного призначення, а також продукції для інших галузей промисловості. Завод «ФЕД» є постачальником авіаційних агрегатів для більшості авіабудівних заводів і авіаремонтних підприємств країн СНД. Авіаційні агрегати підприємства застосовуються практично на всіх видах цивільної та військової авіатехніки українського виробництва. «ФЕД» є постачальником виробів для багатьох авіабудівних та авіаремонтних підприємств.

П’ятий курс магістрів отримав завдання провести дослідження відповідності обладнання ергономічним розмірам людини.

Магістри були вражені станом охорони праці на підприємстві, сучасністю обладнання з програмним керуванням, показниками мікроклімату та високим рівнем технологій.

Висловлюємо подяку за організацію та допомогу в проведенні проведенні виїзних занять інженеру з охорони праці Олександру Володимировичу, який є випускником нашого університету та заступнику голови правління ПАТ «ФЕД» Авершину С.В.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.