RSS

Новини навчальних закладів

06.04.2018
НУЦЗУ

Практичне заняття на кафедрі піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту НУЦЗ України

4 квітня 2018 року в рамках програми навчальної дисципліни «Основи спеціальної та військової підготовки» в розділі 5 «Радіаційний, хімічний та біологічний захист» кафедрою піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту НУЦЗ України з курсантами навчальної групи ІЗП-17-113 на території навчально-тренувального полігону по вул. Баварській, 7, проведене практичне заняття, яке організував викладач кафедри старший лейтенант служби цивільного захисту Євген Макаров. 

В ході практичного тренування відпрацьовуватися навчальні питання по темам «Дії особового складу в середовищі навчальних отруйних речовин. Відпрацювання нормативу № 2» та «Відпрацювання методик самогасіння й гасіння палаючої людини». Під час проведення заходу курсанти вивчили правила користування протигазом в середовищі навчальних отруйних речовин та дії особового складу під час застосування запалювальних речовин, а також виховували в собі високі морально-вольові якості під час виконання завдань в екстремальних умовах.

Для забезпечення психологічного супроводження в занятті активну участь приймала старший психолог сектору психологічного забезпечення капітан служби цивільного захисту Щербина Інна, яка відмітила достатньо високий морально-бойовий дух особового складу та успішне подолання курсантами психологічного барєру перед реальною небезпекою у вигляді задушливого диму та вогню.

Також для забезпечення медичного супроводження, за сприяння начальника медичної служби університету Приходько Ю.О., в занятті брала участь фельдшер стаціонарного відділення медико-санітарної частини Давиденко Наталія.

Окрему вдячність висловлюємо керівництву факультету оперативно-рятувальних сил та полковнику служби цивільного захисту Лісняку А.А. за надання можливості використання полігонної навчально-матеріальної бази очолюваної ним кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт.

Практичне заняття пройшло по раніше наміченому плану, без порушень заходів безпеки та зауважень.

Пропонуємо переглянути короткий фоторепортаж з місця проведення заходу…

Кафедра піротехнічної та спеціальної підготовки

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.