RSS

Новини навчальних закладів

02.04.2018
НУЦЗУ

Конкурс-захист студентських наукових робіт з галузі «Нафтова та газова промисловість»

З 27 по 30 березня 2018 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулася науково-практична конференція, у ході якої також було підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Нафтова та газова промисловість».

Курсант 5-го курсу факультету пожежної безпеки НУЦЗУ Кулик Е.Р. (науковий керівник - заступник начальника кафедри пожежної профілактики в населених пунктах полковник служби цивільного захисту Луценко Ю.В.) переміг у номінації «Нафтогазова інженерія» і був нагороджений Дипломом І ступеня.

У номінації «Енергоефективність, вимірювальні та інформаційні технології в нафтогазовій промисловості» був відзначений Дипломом ІІІ ступеня курсант 5-го курсу факультету пожежної безпеки Ложечник М.В. (науковий керівник - доцент кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Курська Т.М.).

При підбитті підсумків конференції проректор з наукової роботи Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу доктор технічних наук, професор Чудик І.І. відмітив високу якість робіт, поданих на конкурс від Національного університету цивільного захисту, та належну підготовку конкурсантів.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.