RSS

Новини навчальних закладів

02.03.2018
НУЦЗУ

У Національному університеті цивільного захисту України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Пожежна безпека: проблеми та перспективи»

1-2 березня в Національному університеті цивільного захисту України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Пожежна безпека: проблеми та перспективи». У науковому форумі взяли участь 160 провідних учених і фахівців за напрямами тематики конференції з усіх регіонів України. Серед учасників конференції були присутніми представники 19 провідних навчальних і науково-дослідних закладів та установ України, а також представники практичних підрозділів Головних управлінь і управлінь ДСНС України в областях та підрозділів центрального підпорядкування ДСНС.
Учасники конференції обговорили важливі питання перспектив підвищення рівня дій за призначенням підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту. Також були висвітлені питання розвитку та підвищення професійної системи реагування на надзвичайні ситуації взагалі.
Після пленарного засідання робота Всеукраїнської науково-практичної конференції «Пожежна безпека: проблеми та перспективи» тривала у секціях: “Виникнення і розвиток пожежі”, “Пожежна профілактика в населених пунктах та будівництві”, “Вогнегасні речовини та пожежна техніка”, “Пожежна безпека в промисловості”, “Автоматичні системи в пожежній безпеці” та “Тактика гасіння пожеж”.
Учасники конференції ухвалили резолюцію, де зазначено: постійно вдосконалювати впровадження передового, сучасного науково-практичного досвіду для відпрацювання основних алгоритмів вирішення задач підвищення ефективності попередження та ліквідації пожеж; використовувати матеріали та результати конференції в науково-дослідних роботах, які виконуються кафедрами університету, а також сумісно з іншими організаціями та установами; продовжити роботу в напряму співпраці з органами управління та підрозділами оперативно-рятувальної служби України щодо стажування курсантів, студентів та викладачів університету, ознайомлення їх з передовим досвідом ліквідації надзвичайних ситуацій та аварій, а також їх наслідків; підтримувати тісний зв’язок із фахівцями з питань пожежної тактики, проведення аварійно-рятувальних робіт, інженерної та аварійно-рятувальної техніки, ГДЗС, радіаційного, хімічного і медико-біологічного захисту міст та регіонів України та науково-освітній портал НЗ ДСНС України тощо.


Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Ігоря Котова
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.