https://www.high-endrolex.com/10 Другокурсник Національного вишу МНС став чемпіоном Кубку світу з одноборств у розділі кікбоксінг | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

12.10.2010
НУЦЗУ

Другокурсник Національного вишу МНС став чемпіоном Кубку світу з одноборств у розділі кікбоксінг

Днями у Ялті пройшов Кубок світу з одноборств у розділі кікбоксінг. Професійну вправність на спортивних перегонах міжнародного рівня демонстрували більше 120 спортсменів із 14 держав, у тому числі й з України. Надзвичайно успішно у змаганнях виступив другокурсник факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Вадим Ткачук. Він став чемпіоном у ваговій категорії до 63 кілограмів.
Сьогодні Вадим Ткачук є вихованцем Заслуженого тренера України Фархада Умурзакова.

Вікторія Коленко, прес-служба Національного університету цивільного захисту України.