https://www.high-endrolex.com/10 У Національному виші МНС відбулася презентація «Живої Книги пам’яті» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

20.04.2010
НУЦЗУ

У Національному виші МНС відбулася презентація «Живої Книги пам’яті»

19-го квітня у світлиці 1-го курсу факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України відбулася презентація «Живої Книги пам’яті», створеної до 65-річчя Великої Перемоги. Учасники соціально-виховної акції «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», твори-спогади та світлини про Велику Вітчизняну війну яких набрали більшу кількість балів за рейтингом голосування на локальному сайті університету, опинились у центрі уваги регіональних ЗМІ. Як створювалась унікальна інтернет-книга, як відбувалось залучення учасників до проведення акції, яким чином визначались кращі роботи, а також чи можливим є участь студентів та курсантів вищих навчальних закладів Харківщини в даному проекті і коли вийде друкований матеріал – такими були основні питання, що цікавили невгамовних акул пера.
Нагадаємо, що соціально-виховна акція «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» у рамках Інтернет-медіа проекту «Моя земля – земля моїх батьків» в Національному університеті цивільного захисту МНС стартувала у грудні 2009 року. Вона триватиме до травня 2011 року. Тому всі небайдужі до вшанування і пам’яті про солдатів тієї боротьби, які наближали людству Велику Перемогу та бажаючі взяти участь у даному заході, автором якого стала провідний фахівець сектора зв’язків з громадськістю та ЗМІ Лариса Кошеварова, можуть надсилати свої листи-спогади та світлини в електронному варіанті на адресу canc@nuczu.edu.ua або поштою - з інформацією на дисках формату CD або DVD - за адресою: 61023, Харків, вул. Чернишевська, 94, акція «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».


.
 

Вікторія Коленко, прес-служба Національного університету цивільного захисту МНС, фото – Ігоря Котова
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10