https://www.high-endrolex.com/10 Львівські курсанти МНС навчають дітей основам безпеки життєдіяльності | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

15.04.2010
ЛДУ БЖД

Львівські курсанти МНС навчають дітей основам безпеки життєдіяльності

Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС першокурсниця Марія Плахотнікова та третьокурсник Євген Стасьо провели цікаве, корисне та пізнавальне заняття для дошкільнят.
Майбутні рятувальники розповіли вихованцям дитсадка №25 в доступній ігровій формі про основні правила поведінки під час пожежі, та провели для них конкурси та вікторини. Після зустрічі з курсантами МНС дітлахи засвоїли - пустощі з вогнем небезпечні!
На думку курсанта Євгена Стасьо, увага до безпеки дітей з боку батьків та вчителів не завжди достатня. Цим питанням потрібно приділяти більше уваги та з малку навчати дітлахів основам безпеки життєдіяльності.
Самі ж вихователі вважають, що подібні тематичні заходи поповнюють багаж знань дітей. Таку співпрацю з Університетом освітяни схвалюють, адже питання збереження життя дітей має загальнодержавне значення.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10