RSS

Новини навчальних закладів

23.03.2010
ЛДУ БЖД

Курсанти Львівського університету МНС запобігли пожежі в електропотязі

Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС під керівництвом викладачів евакуювали людей та загасили пожежу у вагоні електропотяга №807 Львів-Мукачево. Про це прес-службу ЛДУ БЖД МНС повідомив начальник кафедри, підполковник Роман Лаврецький.
У суботу, 20 березня, він разом з доцентом кафедри підполковником Михайлом Нагірняком та групою курсантів навчального закладу поверталися з екскурсії. Під’їжджаючи до Стрия, відчули запах диму та почули гамір людей у другому вагоні. Роман Лаврецький дав команду машиністу негайно зупинити потяг, а Михайло Нагірняк з курсантами евакуювали людей з вагона, в якому через коротке замикання сталося загорання. За допомогою наявних первинних засобів пожежогасіння викладачі Львівського університету МНС загасили вогонь не давши йому розповсюдитись. У результаті інциденту ніхто не постраждав, а поїзд продовжив рух у напрямку Львова.
Фахівці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС зазначають, що вагон пасажирського потягу може повністю згоріти приблизно за 5 хвилин. Матеріал, яким облицьовані в нас вагони - малминіт – вважається важкозаймистим. Але при температурі 200°С він виділяє токсичний газ, вдихнувши який два-три разу, ви не зможете боротися за своє життя. При пожежі в потязі особливо дорога кожна секунда ще і тому, що простір замкнутий і температура там підвищується миттєво. Навіть без диму одного ковтка розпеченого повітря достатньо, щоб обпалити легені і знепритомніти.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.