Новини навчальних закладів
Напередодні Дня фізичної культури і спорту України (відзначається в другу суботу вересня) на факультеті пожежної безпеки та охорони праці Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси), де навчаються студенти, пройшов ряд спортивних заходів.
11 вересня в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) пройшли щорічні особисто-командні змагання на першість навчального закладу з легкої атлетики та перетягування канату, присвячені Дню фізичної культури і спорту України. Участь у змаганнях взяло 10 команд з факультету пожежно-профілактичної діяльності (ФППД), факультету пожежно-рятувальної діяльності (ФПРД), факультету управління, а також факультету пожежної безпеки та охорони праці.
9 вересня команда з боротьби самбо Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) у складі десяти курсантів, студентів та працівників взяла участь у Чемпіонаті Черкаської області з боротьби самбо, організатором якого є Черкаська обласна організація ФСТ України «Динамо».
Команда Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) «Рятівник» бере участь у змаганнях Першого Кубка Черкаської області з міні-футболу, організатором якого є Черкаська обласна Асоціація міні-футболу (футзалу).
Новий навчальний рік розпочався в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) зі святкових заходів на плацу навчального закладу, присвячених Дню знань, приведенню першокурсників-курсантів до Присяги працівника органів і підрозділів служби цивільного захисту України та посвяті у студенти першокурсників, які будуть навчатися на платних засадах.
Ученого секретаря Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) Григорія Чепурного за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний та культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові здобутки та багаторічну сумлінну працю нагороджено відзнакою Президента України − ювілейною медаллю «20 років незалежності України».
В Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) завершився двотижневий табірний збір для юнаків, які успішно пройшли вступні випробування та рішенням приймальної комісії були зараховані на навчання на факультеті пожежно-профілактичної діяльності.
27 серпня Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) спільно з Черкаським обласним об’єднанням багатодітних сімей у рамках щорічної благодійної акції провела свято «В школу – з радістю» для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, а також дітей з багатодітних родин та інших малозахищених верств населення, які потребують соціального захисту. Захід проводиться десятий рік поспіль і вже втретє – на базі Академії пожежної безпеки.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.