Новини навчальних закладів
В Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) уважно і доброзичливо ставляться до кожного свого вихованця. Керівництво, професорсько-викладацький склад та працівники навчального закладу прикладають максимальні зусилля для виховання не лише професіоналів рятувальної справи та всебічно розвинених особистостей, а й просто добрих і чуйних людей.
Вже вдруге переможцем конкурсу «Кращий курсант (студент) – науковець Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України» (за підсумками 2010 та 2011 років) став курсант 4 курсу факультету пожежно-рятувальної діяльності Артур Борщов. Перемога Артура була цілком прогнозованою, адже він – єдиний курсант академії, який входить до складу авторського колективу, що одержав патент. Це патент № 54967 на корисну модель «Лабораторний стенд для визначення критичного(гасячого) діаметра», який можна використовувати для проведення лабораторних занять у профільних вищих навчальних закладах.
Команда Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) з пожежно-прикладного спорту у складі дев’яти курсантів та одного студента посіла дев’яте місце на ХХІV Міжнародному меморіалі з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежників – Героїв Чорнобиля, що проходив у м. Вишневе на базі спортивно-оздоровчого комплексу Головного управління МНС України в Київській області з 24 по 28 травня.
29 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей на спортивно-розважальному комплексі «Бочка», що розташований у м. Черкасах на березі Дніпра, пройшло спортивно-розважальне шоу «Богатир-рятівник 2011», участь в якому взяли команди факультетів Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України та команда УМНС України в Черкаській області.
Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) опікується Кропивнянським дитячим будинком, розташованим у Золотоніському районі Черкаської області. Працівники, курсанти та студенти навчального закладу навідують підшефних напередодні великих українських свят та періодично запрошують до себе у гості. Напередодні Міжнародного дня захисту дітей підшефних запросили на спортивно-розважальне шоу «Богатир-рятівник 2011», яке відбулося 29 травня на березі Дніпра (на спортивно-розважальному комплексі «Бочка») за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації.
Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації організовує спортивно-розважальне шоу “Богатир-рятівник – 2011”, яке відбудеться 29 травня на території спортивно-розважального комплексу “Бочка”.
26 травня особовий склад Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) вітав з 60-річним ювілеєм голову Ради ветеранів навчального закладу, завідувача практики факультету цивільного захисту та техногенної безпеки Бориса Борисовича Орла, колишнього проректора навчального закладу, полковника внутрішньої служби у відставці.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.