Новини навчальних закладів
Концепція вищої професійної освіти вимагає якісної підготовки фахівців пожежної безпеки, які б відповідали сучасним вимогам. Керівництвом Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля значна увага постійно приділяється впровадженню в навчальний процес сучасного технічного програмного забезпечення, а саме використанню систем автоматизованого проектування.
27.05.2013 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури представники АПБ: заступник голови приймальної комісії академії, перший проректор з навчальної та методичної роботи полковник с.ц.з. Ігор Тищенко, голова апеляційної комісії академії, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва майор с.ц.з. Анатолій Капля та відповідальний секретар приймальної комісії академії, начальник ад’юнктури майор с.ц.з. Андрій Снісаренко взяли участь у регіональній нараді-семінарі з питань організації і проведення вступної кампанії 2013 року у ВНЗ І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності та підпорядкування.
27 травня до Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) завітали маленькі гості. Подивитися, де вчаться та як працюють справжні вогнеборці, прийшло 66 учнів 2-А, 2-Б та 2-В класів Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32, яких супроводжували класоводи та члени батьківського комітету.
24 травня 2013 року на факультеті пожежної безпеки та охорони праці відбулося родинне свято, на якому вже стало доброю традицією висловлювати безмежну любов та вдячність батькам студентів, тим, хто дарує свою любов та турботу, – від усієї курсантсько-студентської родини та керівництва академії і факультету.
Студент 2 курсу факультету пожежної безпеки та охорони праці Академії пожежної безпеки імені Героїв (м. Черкаси) Арсен Іпієв у складі збірної України з пожежно-прикладного спорту став переможцем ХХVI Міжнародних змагань з пожежно–прикладного спорту пам’яті пожежних – Героїв Чорнобиля.
23 травня курсанти І курсу факультету пожежно-профілактичної діяльності Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) разом викладачами кафедри пожежно-профілактичної роботи Сергієм Гончаром та Аліною Кришталь відвідали пожежно-рятувальну виставку, що діє при Управлінні ДСНС України в Черкаській області.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.