Новини навчальних закладів
13 серпня Академію пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) відвідала делегація з Федеративної Республіки Німеччина. До складу делегації входили: помічник депутата бундестагу Каріна Ейхорн та президент німецько-українського економічного пожежного товариства Фолькер Роденберг. Візит був організований при підтримці Черкаського державного технологічного університету...
Погода примхлива. Результатом її діяльності ми бачимо сильну зливу у м. Луцьк, яка паралізувала рух транспорту в місті та затопила вулиці. Гідрометцентр оголосив штормове попередження у західних областях. На Черкащині слід очікувати спеку. Протягом 4-6 серпня температура буде вищою від показників історичної норми на 6-8 градусів практично на всій території країни, що підвищить рівень пожежної небезпеки до критичного.
12-15 липня в місті Рівне проходив Всеукраїнський турнір з гирьового спорту «Бурштинові зорі». Щоб показати свою силу та міць, на змагання приїхали спортсмени з 13 регіонів України та навіть з міста Ташкент (Узбекистан) – загалом близько сімдесяти чоловіків та 12 представниць прекрасної статті. За словами організаторів, на Рівненщині вперше пройшли змагання з гирьового спорту такого масштабу. Перш за все, цей турнір був цікавий тим, що молоді спортсмени мали змогу на рівних змагатися із заслуженими майстрами спорту та навіть із чемпіонами світу.
З 6 по 17 липня Російська Федерація, а точніше, столиця Республіки Татарстан – Казань приймала XXVII Всесвітню літню Універсіаду. Свою історію змагання починають в місті Турин (Італія) у далекому 1959 році. Тоді на Універсіаді було представлено всього 7 видів спорту. Через більш ніж 50 років Казань встановила своєрідний рекорд за кількістю видів – цьогоріч у спортивну програму увійшло відразу 27 видів, і серед них стрільба.
В Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) завершився другий день Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків. 12 липня спортсмени змагалися у вправах «підіймання по штурмовій драбині» та «бойове розгортання».
В Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) підвели підсумки першого дня Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків. У дисципліні “подолання 100-метрової смуги з перешкодами” змагання проходили у трьох вікових групах. І місце в молодшій групі (13-14 років) посів представник Луганської області Микита Чуканов з результатом 17,50 с, ІІ місце – Сергій Данильченко (Луганська область) з результатом 17,82 с, а ІІІ місце виборов Сергій Чебан – представник АР Крим, який виконав вправу за 18,57 с.
Пожежно-прикладний спорт – це спорт мужніх, сміливих та відважних. Cтрашній стихії, що підстерігає людство щохвилини, можна протиставити лише високу майстерність та самопожертву. Саме такі якості мають майстри рятувальної справи, справжні герої за своєю сутністю та стилем життя.
Вже другий тиждень у стінах АПБ кожного дня можна спостерігати за багаточисленим потоком абітурієнтів. Робота приймальної комісії здійснюється в умовах гласності та прозорості. На стендах приймальної комісії розміщено правила прийому до навчального закладу, копії ліцензій та сертифікатів, обсяги державного замовлення, порядок подання та розгляду апеляцій, порядок зарахування абітурієнтів, номери консультативних телефонів.
Вперше в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля на підставі домовленостей з компанією АСКОН за ініціативи кафедри будівельних конструкцій факультету пожежно-профілактичної діяльності організовано проведення курсів підвищення кваліфікації «Літня школа - 2013».
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.