Новини навчальних закладів
Щорічно курсанти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) відпрацьовують свої практичні навички з дисципліни «Пожежна профілактика технологічних процесів» під час виїзних занять на різноманітні за характером виробництва підприємства міста.
Делегація Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, до складу якої увійшли старший науковий співробітник відділу наукової роботи та міжнародного співробітництва Інна Гуріненко та старший викладач кафедри пожежно-профілактичної роботи факультету пожежно-профілактичної діяльності Аліна Кришталь, взяла участь у роботі Школи молодих учених і спеціалістів МНС Росії 2013. У рамках заходу була проведена Всеросійська науково-практична конференція із міжнародною участю молодих учених «Актуальні проблеми забезпечення комплексної безпеки та шляхи їх вирішення».
Проблема ефективного використання теплових ресурсів є нині дуже актуальною. Багато хто замислювався над тим, як зберегти тепло, а значить, і заощадити кошти на обігрів приміщення. Створення комфортних умов при експлуатації будівель і споруд вимагає підвищеної витрати паливних ресурсів. Відомо, що сумарні втрати тепла через стіни та покриття складають більше 70% від усіх втрат тепла через огороджувальні конструкції.
7 червня курсанти 33 взводу факультету пожежно-профілактичної діяльності разом із закріпленим викладачем підполковником с.ц.з. Віктором Щербиною здійснили екскурсію місцями українського козацького руху на Чигиринщині Черкаської області
4 червня ректор Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) генерал-майор служби цивільного захисту Микола Кришталь взяв участь у тактико-спеціальних навчаннях із застосування сил і засобів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, Державного агентства лісових ресурсів, що проходили у с. Гаї Роменського району Сумської області на навчально-тактичному полігоні Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України.
Кожен свідомий громадянин нашої країни повинен намагатися створити світ, сприятливий для дітей, світ, у якому кожна дитина почуватиметься захищеною, де її думка буде враховуватись, адже захист і розвиток підростаючого покоління є передумовою майбутнього розвитку суспільства.
1 червня, традиційно у День захисту дітей, а цьогоріч – ще й у День міста Черкаси на розважально-оздоровчому комплексі «Бочка» змагалися найсильніші. Тут уже шостий раз поспіль проходили змагання «Богатир-рятівник року», організовані Академією пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) за підтримки голови Черкаської обласної державної адміністрації, Героя України Сергія Тулуба
31 травня в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) пройшов день відкритих дверей для представників журналістських кіл обласного рівня.
На сьогодні в рамках інформаційного простору Черкащини діє 635 видань друкованих засобів масової інформації та 51 ліцензована телерадіоорганізація.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.