Новини навчальних закладів
27 вересня на базі ДПРЧ-19 ДПРЗ-1 по охороні ПАТ «Азот» м. Черкаси пройшли щорічні змагання за звання «Краща ланка ГДЗС пам’яті Ігоря Свідіна». Помірятись вправністю, швидкістю та теоретичними знаннями приїхало 27 команд з пожежно-рятувальних підрозділів Черкаської області, серед яких була команда Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
27 вересня на базі спортивно-оздоровчого комплексу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля пройшов Чемпіонат Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту, участь в якому взяли 11 команд підрозділів правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб Черкащини.
24 26 вересня пройшов XII Міжнародний виставковий форум «Технології захисту 2013» (м. Київ). У рамках виставки також діяли 15 Всеукраїнська конференція рятувальників та XI Міжнародна науково-практична конференція «Пожежна безпека та аварійно-рятувальна справа: стан, проблеми і перспективи» («Пожежна безпека 2013»).
З 20 по 26 вересня на Черкаському комбінаті хлібопродуктів проводився другий етап ділової гри «Робота державного інспектора з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, інженера з охорони праці та пожежної безпеки при проведенні планової перевірки».
19 вересня 2013 року в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля на засіданні спеціалізованої вченої ради К 73.736.01 відбувся захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 21.06.02 «Пожежна безпека» Березовським Андрієм Івановичем. Тема наукової роботи: «Вогнезахисне вібростійке епоксиполімерне покриття металевих будівельних конструкцій»...
З 18 по 19 вересня в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відбувся перший етап ділової гри «Робота державного інспектора з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, інженера з охорони праці та пожежної безпеки при проведенні планової перевірки протипожежного стану приватного акціонерного товариства «Черкаський комбінат хлібопродуктів». Гра була організована для курсантів 4 курсу академії в рамках впровадження в навчальний процес нових педагогічних методів.
17 вересня курсанти Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля взяли участь у забезпеченні проведення церемонії нагородження лауреатів Всеукраїнської акції «Герой – рятівник року», яка відбулася у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України міста Києва.
За церковним календарем сьогодні відзначається свято чудотворної ікони Пресвятої Богородиці «Неопалима Купина», яка вважається покровителькою вогнеборців, захисницею від руйнівної сили вогню. Тож за традицією святковий ранок для співробітників та курсантів Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля розпочався з божественної літургії біля збудованого у 2004 році на честь цієї ікони храму-каплиці навчального закладу.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.