Новини навчальних закладів
Першокурсником Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля в 2013 став черкащанин Артем Григоренко, який незважаючи на молодий вік вже має потужне спортивне звання - кандидат в майстри спорту з кікбоксингу. В 2006 році на Чемпіонаті України з кікбоксингу в м. Одеса Артем здобув срібну медаль. Виступи на обласних Чемпіонатах приносили лише перші місця. Тренує Артема Юрій Зубов - заслужений тренер України та суддя міжнародної категорії. В 2013 році Артем став призером на Чемпіонаті України з кікбоксингу і виконав норматив кандидата в майстри спорту.
9 березня 2014 року Україна відзначатиме 200 років від дня народження Тараса Шевченка. Це свято відзначатимуть не лише на теренах України і слов’янських країн, а й в усьому світі. Твори Тараса Шевченка перекладені більш як 130 іноземними мовами. Тарас Григорович зробив велетенський внесок у пробудження і формування національної свідомості українського народу, в розвиток української та світової культури. Ідеї, думки, вся творчість Шевченкового генія стала тим живим феноменом, який далі розвивається вже в свідомості українського суспільства.
З 28 по 30 серпня у місті Чернігові на території спортивно-оздоровчого комплексу управління ДСНС в області пройшов Кубок України з пожежно-прикладного спорту. В змаганнях приймали участь 16 найсильніших команд України, серед яких і спортсмени Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
Першого вересня в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) відбулися урочисті заходи з нагоди прийняття курсантами першого курсу Присяги та святкування Дня Знань. Академія радо зустрічала батьків, численних гостей, серед яких, зокрема були заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Бойко Анатолій Павлович, начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області генерал-майор служби цивільного захисту Гвоздь Віктор Михайлович, заступник голови Черкаської обласної ради Касян Василь Петрович та інші...
Від імені Колегії Державної служби України з надзвичайних ситуацій щиро вітаю курсантів та студентів, науково-педагогічний склад і адміністративний персонал вищих навчальних закладів цивільного захисту з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.
Першого вересня в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) пройдуть урочисті заходи з нагоди прийняття Присяги першокурсниками та Дня Знань. До цього дня наш навчальний заклад ретельно готувався протягом літа. Тому кожного дня в академії проводилися масштабні ремонтні роботи у навчальному корпусі, спальних приміщеннях, курсантській їдальні, щоб 1 вересня зустріти всіх курсантів та студентів у нових, зручних і сучасних аудиторіях та приміщеннях.
23 серпня на території спортивного комплексу «Динамо» (мікрорайон «Дахнівка») відбулися традиційні змагання «Козацькі забави», присвячені пам'яті «Почесного динамівця» Олександра Аксьонова та Чемпіонат області з перетягування канату, присвячений 22-й річниці Незалежності України. Спортсмени змагалися в таких дисциплінах: армрестлінг, метання гирі, стрибки в довжину з місця з гирями, дартс, настільний теніс. В загальному заліку збірна команда академії посіла друге командне місце, поступившись команді У СБУ України в Черкаській області. Трійку лідерів замкнула команда У ДСНС України в Черкаській області.
24 серпня в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) для першокурсників був проведений лекторій до Дня Незалежності України на тему «Основні етапи становлення української державності». Питання патріотичного виховання молоді знаходиться в центрі уваги держави. Розуміння і сприйняття молодим поколінням української ідеї, сприяння розбудові державної незалежності України...
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.