Новини навчальних закладів
Доцент кафедри економіки та управління кандидат історичних наук, Тетяна Щерба 19 жовтня 2013 року провела відкрите семінарське заняття з курсантами 53 навчального взводу з навчальної дисципліни «Організація управління діяльністю органів та підрозділів пожежної безпеки» на тему: «Управління єдиною державною системою цивільного захисту України за різних правових режимів функціонування».
Саме в 2013 році в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля була проведена робота по реконструкції курсантської їдальні. Закуплено нове обладнання та сучасний керамічний посуд, проведений капітальний ремонт усіх мереж водопостачання, замінена сантехніка, виконано утеплення фасадів та інше.
18 жовтня в парку «Ювілейний» (50-річчя Жовтня) міста Черкас пройшли змагання з легкоатлетичного кросу за програмою XIII Універсіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації. Участь у змаганнях взяли збірні команди шести навчальних закладів Черкащини, серед них і спортсмени Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
17 жовтня на території водної станції Черкаського обласного об’єднання товариства сприяння обороні України були проведені тактико-спеціальні навчання, метою яких стало закріплення теоретичних знань та відпрацювання практичних навичок майбутніх фахівців пожежно-рятувальної справи.
Кафедра будівельних конструкцій факультету пожежно-профілактичної діяльності Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля в рамках вивчення курсантами третього курсу дисципліни «Будівлі і споруди та їх поведінка в умовах пожежі» провела виїзні заняття на заводі залізобетонних виробів Асоціації «Група компаній «ДОБРОБУД» (м. Черкаси), з якою налагоджена багаторічна співпраця.
11 жовтня в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля старшим викладачем кафедри пожежно-профілактичної роботи факультету пожежно-профілактичної діяльності Аліною Кришталь було проведено конкурс творчих робіт, присвячений відзначенню 40-річного ювілею навчального закладу. У заході брали участь курсанти першого курсу академії.
З 4 по 8 жовтня в місті Сімферополі пройшов Кубок України зі стрільби з пневматичної зброї, в якому взяла участь начальник навчальної лабораторії кафедри автоматичних систем безпеки та електроустановок факультету пожежно-профілактичної діяльності Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля старший лейтенант служби цивільного захисту майстер спорту України міжнародного класу Дарія Шаріпова.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.