Новини навчальних закладів
Голодомор – одна з найстрашніших гуманітарних катастроф в історії людства. У період з квітня 1932 по листопад 1933 років в Україні загинули мільйони безневинних людей, що стало масштабною національною трагедією. У ці поминальні дні українці у всьому світі вшановують пам'ять невинних жертв голодоморів.
21 листопада заступник начальника кафедри оперативно-тактичної діяльності підполковник служби цивільного захисту Ігор Маладика відвідав відділ освіти Кам'янської райдержадміністрації та школи Кам'янського району, де було проведено профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів. Зокрема були відвідані Кам'янські загальноосвітні школи №1 і №2, Кам'янський еколого-економічний ліцей «Камелія», Грушківська і Косарівська загальноосвітні школи.
21 листопада представники Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля у складі начальника кафедри оперативно-тактичної діяльності полковника служби цивільного захисту Сергія Засунька, викладача кафедри підполковника служби цивільного захисту Івана Іщенко та курсанта факультету цивільного захисту та забезпечення діяльності Анастасії Лейби провели профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл Катеринопільського району.
19 листопада в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля в рамках семінару «Школа педагогічної майстерності» для молодих викладачів відбулася лекція на тему: «Енергоінформаційна безпека сучасного викладача», яку прочитала доцент кафедри педагогіки та психології Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників кандидат педагогічних наук Олена Володимирівна Волошенко.
18 та 20 листопада професор кафедри процесів горіння підполковник с.ц.з. Сергій Касярум, доцент кафедри підполковник с.ц.з. Андрій Поздєєв та старший викладач капітан с.ц.з. Артем Майборода відвідали школи Драбівського району з профорієнтаційною роботою. Зокрема: побували у Безбородьківській, Безпальчівській, Бирлівській, Великохутірській, Демківській, Драбово-Пристанційній, Золотоношківській, Кононівській, Погребській та Шрамківській загальноосвітніх школах, а також у Перервинському, Нехайківському, Ковалівському, Кантакузівському, Драбівському та Білоусівському навчально-виховних комплексах. Зустрічі відбувалися з учнями 10-х та 11-х класів. Випускники з великою цікавістю переглянули відеофільм про академію, отримали інформаційні буклети. Представники академії довели інформацію про умови вступу до навчального закладу, навчання та проживання, відповіли на численні запитання школярів.
19 листопада заступником начальника 2-го курсу факультету пожежно-профілактичної діяльності капітаном служби цивільного захисту Миколою Лаврусенком та доцентом кафедри психології, філософії та суспільних наук факультету пожежної безпеки та охорони праці Вікторією Чубань було проведено профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл I-III ступенів м. Бобринець Кіровоградської області.
18 листопада 2013 року кафедрами економіки та управління, а також психології, філософії, суспільних наук Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) проведено олімпіаду з дисципліни «Організація управління діяльністю органів та підрозділів пожежної безпеки». Цей захід проведено з метою підвищення якості підготовки майбутніх фахівців пожежної безпеки, активізації навчально-пізнавальної діяльності, розвитку та реалізація здібностей курсантів і студентів, виявлення й підтримки обдарованої молоді, формування готовності до виконання професійних обов’язків.
З 11 до 16 листопада на кафедрі пожежно-профілактичної роботи в рамках проведення занять за темою «Протипожежне нормування евакуаційних шляхів і виходів з приміщень, будинків і споруд» проведені практичні заняття з курсантами 5 курсу. На заняттях курсанти ознайомилися із сучасними програмними комплексами Pyrosim та Pathfinder для розрахунку необхідного та фактичного часу евакуації людей з приміщень і будівель. В рамках проведення занять було побудовано модель навчальної аудиторії №212, розраховано необхідний час евакуації інтегральною та польовою (Pyrosim) моделями, фактичний час евакуації методикою за ГОСТом 12.1.004-91 «Пожарная безопастность. Общие требования» та програмним комплексом Pathfinder.
14 листопада з нагоди відзначення Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку до Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля завітали представники засобів масової інформації міста Черкаси. Це свято встановлено в Україні на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв'язку згідно до Указу Президента України від 11 листопада 1994 року № 667/94.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.