Новини навчальних закладів
Курсанти 31-го та 32-го навчальних взводів факультету пожежно-профілактичної діяльності Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля під керівництвом викладачів кафедри пожежно-профілактичної роботи здійснили перевірку протипожежного стану дев’ятиповерхового житлового будинку ОСББ «Вікторія» в місті Черкаси.
З 20 по 25 жовтня три кінологічні розрахунки Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля перебували в місті Ромни Сумської області, де приймали участь у проведенні щорічної атестації кінологічних розрахунків на базі Міжрегіонального центру швидкого реагування.
28 жовтня на виконання Наказу ДСНС України № 515 від 13.08.2013 «Про участь керівного складу ГУ(У) ДСНС України в областях у навчально-виховному процесі вищих навчальних закладів» в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відбулася зустріч представника ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області головного фахівця відділу комплектування, проходження служби та організаційно-штатної роботи Управління персоналу підполковника служби цивільного захисту Олега Курінного з курсантами академії, які направляються в Дніпропетровську область для подальшого проходження служби.
26 жовтня в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 40-річного ювілею навчального закладу.
Свято розпочалося із зустрічі почесних гостей: першого заступника голови ДСНС України Сергія Леонідовича Данилюка, першого заступника голови Черкаської ОДА Анатолія Григоровича Івашкевича, голови Черкаської обласної ради Валерія Петровича Черняка, в.о. міського голови Віктора Федоровича Білоусова, батьків Героя Радянського Союзу випускника навчального закладу Володимира Правика – Павла Опанасовича і Наталії Іванівни та інших.
21 жовтня викладачами кафедри пожежно-профілактичної роботи академії разом з курсантами 4-го курсу було проведено масово-роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог пожежної безпеки в осінньо-зимовий період серед населення міста в рамках стажування їх на посаді провідного інспектора з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.
17 жовтня у Національному університеті цивільного захисту України відбувся IV відкритий фестиваль команд КВН вищих навчальних закладів ДСНС України. У фестивалі брали участь: команда КВН «Хо4ем» Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, команда «1-01» Національного університету цивільного захисту України та команда КВН Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля «Зворотна тяга».
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.