Новини навчальних закладів
14 грудня студенти 32 навчальної групи Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля разом з куратором – доцентом кафедри будівельних конструкцій факультету пожежно-профілактичної діяльності Денисом Ступаком та доцентом кафедри майором служби цивільного захисту Юрієм Отрошем відвідали Черкаський обласний краєзнавчий музей.
Експозиції музею ознайомили відвідувачів з флорою, фауною та історією нашого краю. Особливу увагу присутні звернули на зал Великої Вітчизняної війни. Також студенти ознайомились з тематичними залами, присвяченими видатним черкащанам, спортсменам, ліквідаторам аварії на ЧАЕС.
13 грудня кафедрою економіки та управління Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля з метою підвищення якості підготовки майбутніх фахівців пожежної безпеки, активізації навчально-пізнавальної діяльності, розвитку та реалізації здібностей курсантів, виявлення й підтримки обдарованої курсантської молоді, формування готовності до виконання професійних обов’язків проведено олімпіаду з дисципліни «Правознавство».
У рамках олімпіади курсанти четвертого та п’ятого курсів виконували тестові, теоретичні та логічні завдання.
З 13 по 14 грудня у спортивному комплексі «Манеж» м. Черкас пройшли змагання з легкої атлетики за програмою XIII Універсіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації. Цьогорічний чемпіонат присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу Олександра Тканка та приурочений до 70-ї річниці визволення міста Черкаси від німецько-фашистських загарбників. У змаганнях брали участь спортсмени восьми навчальних закладів, серед них і збірна команда Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
14 грудня в рамках "Тижня права" науково-педагогічним складом кафедри економіки та управління спільно з курсантами 51 та 53 взводів був проведений круглий стіл, присвячений Міжнародному дню захисту прав людини. В роботі круглого столу взяв участь помічник ректора з юридичної роботи Дмитро Сьобко. В ході дискусії обговорювалися актуальні проблеми забезпечення прав людини в Україні. З цікавими доповідями виступили курсанти 5 курсу Катерина Бухалюк, Ірина Зуб, Яна Чолак.
Цієї суботи, 14-го грудня, у стінах Черкаського політехнічного технікуму відбувся III тур відкритого чемпіонату міста Черкас із волейболу “Златогор-Ліга” серед чоловіків. Збірна команда Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля грала з командою “Чигирин” і здобула впевнену перемогу з рахунком 3:0. Бажаємо нашим спортсменам нових успіхів!
Напередодні 14 грудня в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля урочисто відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію XX століття. Ця пам'ятна дата була затверджена Указом Президента України №945/2006 від 10 листопада 2006 року.
З 30 листопада по 8 грудня в м. Анталія (Туреччина) проходив Чемпіонат світу з кікбоксингу. У змаганнях взяли участь спортсмени 72 країн, у тому числі збірна команда України, до складу якої увійшов старший викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки, заслужений майстер спорту України Ігор Приходько. Він виступав у ваговій категорії до 81 кг та провів важкі поєдинки з суперниками з Боснії, Росії, Киргизстану та Казахстану. За результатами змагань І.Приходько виборов звання Чемпіона світу.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.