Новини навчальних закладів
З 15 по 18 грудня начальник кафедри вищої математики та інформаційних технологій полковник служби цивільного захисту Ігор Частоколенко та старший викладач підполковник служби цивільного захисту Костянтин Григоренко відвідали місто Рівне та Рівненську область, де зустрілися з керівництвом та начальниками територіальних відділів та секторів УДСНС у Рівненській області. У ході зустрічі були обговорені питання щодо особливостей навчання в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
19 грудня делегація Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відвідала Кропивнянський дитячий будинок, розташований у Золотоніському районі Черкаської області.
«Твори добро на цій Землі», – під таким гаслом у навчальному закладі, за підтримки виконувача обов'язків ректора генерал-майора служби цивільного захисту Василя Миколайовича Андрієнка, традиційно в грудні проводиться благодійна акція, присвячена Дню Святого Миколая.
З 16 по 17 грудня доцент кафедри оперативно-тактичної діяльності факультету пожежно-рятувальної діяльності підполковник служби цивільного захисту Дмитро Федоренко, доцент кафедри майор служби цивільного захисту Василь Кришталь та старший викладач кафедри підполковник служби цивільного захисту Віталій Словінський продовжили проведення профорієнтаційної роботи в Запорізькій області.
19 грудня Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відсвяткувала випуск слухачів заочної форми навчання. Церемонія вручення дипломів пройшла в залі засідань вченої ради навчального закладу. Її проводили виконувач обов’язків ректора академії генерал-майор служби цивільного захисту Василь Миколайович Андрієнко, проректор з навчальної та наукової роботи Олександр Михайлович Тищенко та проректор академії з персоналу полковник служби цивільного захисту Сергій Іванович Сотник.
В Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля на День Святого Миколая стало чудовою традицією дарувати свято тим, хто його потребує найбільше. 19 грудня, в рамках благодійної акції, виконувач обов’язків ректора генерал-майор служби цивільного захисту Василь Миколайович Андрієнко разом з проректорами Миколою Івановичем Омельченком та полковником служби цивільного захисту Сергієм Івановичем Сотником зустрілися з курсантами та студентами, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (таких в АПБ 15 осіб), щоб привітати їх зі святом та вручити цінні подарунки.
Мине зовсім небагато часу, і через лічені дні ми перегорнемо сторінку вже минулого 2013 року. Для малечі починається найочікуваніша пора новорічних свят – пора здійснення мрій. Але, на жаль, не для всіх дітей новорічні свята зігріті батьківським теплом та турботою.
З ініціативи курсантського самоврядування факультету пожежно-профілактичної діяльності та за підтримки керівництва академії було прийнято рішення організувати маленьке свято для мешканців Черкаського дитячого будинку.
Представники факультету цивільного захисту та забезпечення діяльності – начальник кафедри психології діяльності в особливих умовах та педагогіки майор служби цивільного захисту Андрій Снісаренко та заступник начальника курсу старший лейтенант служби цивільного захисту Микола Захарчук продовжили профорієнтаційну роботу у Хмельницькій області: проведено зустрічі з керівництвом Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, районних секторів цього управління, Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської Ради, де обговорено питання щодо особливостей вступу на навчання до Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
Представники факультету пожежно-профілактичної діяльності – заступник начальника кафедри автоматичних систем безпеки та електроустановок підполковник служби цивільного захисту Станіслав Тараненко та доцент кафедри пожежно-профілактичної роботи Станіслав Куценко – провели профорієнтаційні заходи з учнями випускних класів міст Вознесенськ, Южноукраїнськ, Первомайськ та шкіл Вознесенського і Первомайського районів Миколаївської області.
16 грудня кафедрою оперативно-тактичної діяльності Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля була проведена олімпіада з навчальної дисципліни «Організація професійної підготовки особового складу підрозділів цивільного захисту». В олімпіаді взяли участь 32 курсанти 5-го курсу факультету цивільного захисту та забезпечення діяльності академії. Олімпіада проходила у два етапи. На першому етапі, який проводився з використанням інформаційних технологій, учасники змагались у своїх знаннях щодо принципів організації професійної підготовки у підрозділах цивільного захисту відповідно до вимог керівних документів. На другому етапі курсанти мали можливість проявити свої творчі здібності шляхом складання кросвордів за темами навчальної дисципліни.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.