Новини навчальних закладів
14 січня українці святкують кілька свят. Перше з них – свято на честь Василія Великого, покровителя землеробства, і саме тому цього дня основною обрядовою дією є засівання осель збіжжям. А по-друге – це перший день Нового року за старим стилем, характерною прикметою святкування якого є щедрування – давній народний звичай церемоніальних обходів хат із побажанням щастя членам сім'ї та розквіту господарства.
З 22 по 25 грудня доцент кафедри процесів горіння підполковник служби цивільного захисту Андрій Поздєєв та старший викладач майор служби цивільного захисту Артем Майборода відвідали місто Ужгород та Закарпатську область, де зустрілися з керівництвом УДСНС у Закарпатській області. У ході зустрічі були обговорені питання щодо особливостей навчання в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
25 грудня в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відбувся новорічний ранок для дітей працівників навчального закладу. Артисти театральної групи “Країна свят” подарували малятам справжню казку. Персонажі з відомих мультиплікаційних фільмів – Лунтик та його подружка Міла, Губка Боб, принцеса Несміяна, Поночка – створили малятам справжнє шоу під назвою “Новорічний калейдоскоп”.
24 грудня в центрі культури та дозвілля Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відбулась зустріч Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-полковника служби цивільного захисту Михайла Болотських з особовим складом навчального закладу та гарнізону оперативно-рятувальної служби області. На Черкащині Голова Держслужби був у рамках робочого візиту.
П'ять з половиною років тому, склавши Присягу на вірність українському народові, юнаки та дівчата свідомо обрали свій професійний шлях – порятунок людей, - і взяли на себе зобов’язання завжди бути готовими до екстремальних ситуацій та проявляти мужність і самовідданість.
20 грудня у Спеціалізованій вченій раді К 08.051.12 при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара (м. Дніпропетровськ) відбувся захист дисертаційної роботи викладача Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси) Міненко Олесі Василівни (на фото) на тему: «Рецепція Вільяма Шекспіра в українських перекладах ХІХ століття» на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.01.05 – порівняльне літературознавство, (науковий керівник – доктор філологічних наук, професор Лімборського І.В.).
19 грудня старший науковий співробітник відділу наукової роботи та міжнародного співробітництва підполковник служби цивільного захисту Максим Удовенко взяв участь у семінарі на тему: «Актуальні питання організації навчання іноземців в Україні в контексті стратегічного завдання підвищення авторитету українського диплома на міжнародному рівні»...
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.