Новини навчальних закладів
Напередодні Дня Святого Валентина – заступника усіх закоханих – в академії було проведено розважальний конкурс серед закоханих пар (молодих сімей) курсантів та студентів. 8 хлопців та дівчат з різних факультетів навчального закладу боролися за звання супер-пари. Задля цього молодим людям довелося пройти вісім конкурсних завдань. У першому учасникам потрібно було презентувати себе протягом хвилини, далі проявити себе в конкурсах «Вмілий господар», «Збір-тривога», «Витримка почуттів», «Майстриня», «Господар-захисник», «Влучна господиня»...
8 лютого відбувся п’ятий тур чемпіонату міста Черкас з волейболу серед чоловіків. Змагання відбувалися в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Участь у турнірі взяли 8 команд, серед яких були і спортсмени Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
4 лютого особовий склад навчальної пожежно-рятувальної частини академії взяв участь у ліквідації пожежі, яка виникла в м. Черкаси по вул. 30 років Перемоги, 5/9. Пожежа виникла в складському приміщенні з великою кількістю горючих матеріалів. Рятівникам для гасіння пожежі та розбору конструкцій за складних погодних умов знадобилося 8 годин безперервної і тяжкої роботи.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.