Новини навчальних закладів
21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. На факультеті цивільного захисту та забезпечення діяльності спільно з відділом соціально-гуманітарної роботи академії, за підтримки т.в.о. проректора Національного університету – начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України генерал-майора служби цивільного захисту Василя Миколайовича Андрієнка проведено літературний конкурс «Тарас Григорович Шевченко в моєму житті».
Вже досить давно в академії стало доброю традицією приділяти увагу та допомагати ветеранам навчального закладу. Керівництво та вихованці з повагою ставляться до них, запрошують їх на заняття, які проводяться з курсантами, відвідують, вітають зі святами. Нещодавно актив курсантсько-студентського самоврядування разом з Головою ветеранської ради академії Андрієм Сіпко привітали ветерана нашого навчального закладу, учасника Великої Вітчизняної війни Сергія Панасовича Немудрова з 85-річним ювілеєм та подарували цінні подарунки.
19 лютого в академії т.в.о. проректора Національного університету – начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України генерал-майор служби цивільного захисту Василь Миколайович Андрієнко вручив атестати з присвоєнням вченого звання “доцента” викладачам кафедри іноземних мов та гуманітарних наук Яні Станіславівні Снісаренко та Юлії Петрівні Ненько.
15 лютого доцент кафедри економіки та управління кандидат історичних наук майор служби цивільного захисту Юрій Горбаченко провів відкрите семінарське заняття з курсантами 4 курсу з навчальної дисципліни «Організація управління діяльністю органів та підрозділів цивільного захисту» на тему: «Сутність і особливості ділового спілкування».
Колектив науковців ФППД у складі: доцента кафедри будівельних конструкцій кандидата технічних наук капітана служби цивільного захисту Ольги Мельник (керівник проекту) та заступника начальника факультету – начальника кафедри автоматичних систем безпеки та електроустановок кандидата технічних наук, доцента полковника служби цивільного захисту Віталія Томенка, доцентів кафедри пожежно-профілактичної роботи: кандидата технічних наук капітана служби цивільного захисту Руслана Мельника й майора служби цивільного захисту Валентина Мельника – виконавців проекту, взяв участь у конкурсі наукових проектів молодих учених на здобуття гранту Президента України.
15 лютого відбувся шостий тур чемпіонату міста Черкас з волейболу серед чоловіків. Змагання проходили в спортивному комплексі «Будівельник» м. Черкаси. Участь у турнірі взяли 8 команд, серед яких і спортсмени Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
«Другий Сталінград на Дніпрі» – саме під такою назвою увійшла у всесвітню історію Корсунь-Шевченківська битва, яка стала грандіозною віхою боротьби за визволення України від фашистських загарбників і створила умови для остаточного розгрому гітлерівської армії.
12 лютого в Будинку вчителя міста Черкаси відбулося нагородження переможців обласної урочистої церемонії «Лауреати спортивного року-2013». Організатори заходу підбили підсумки спортивного року і визначили кращих у таких номінаціях: «Найкращий спортсмен року» і «Найкраща спортсменка року», «Найкращий тренер з олімпійських видів спорту», «Найкращий спортивний організатор», «Меценат спортивного року», «Найкращий спортсмен з неолімпійських видів спорту», «За відданість справі», «Сильні духом» тощо.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.