Новини навчальних закладів
28 березня курсанти та викладачі академії взяли участь у першій Міжнародній конференції магістрантів, ад'юнктів, викладачів, практичних працівників «Актуальні питання правозастосовної діяльності органів і підрозділів з надзвичайних ситуацій», яку провів Державний заклад освіти «Гомельський інженерний інститут» МНС Республіки Білорусь.
З 26 по 27 березня на базі комплексу підготовки газодимозахисників навчального закладу пройшли змагання за звання «Краща ланка ГДЗС» серед курсантів академії. Цей захід проводився з метою перевірки фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок курсантів, адже одними з найважливіших завдань майбутнього рятувальника є евакуація постраждалих на пожежі, розвідка та гасіння пожеж, забезпечення безпечних умов роботи для інших підрозділів ДСНС України.
25 березня науково-педагогічними працівниками кафедри економіки та управління було організовано проведення методичного семінару стосовно ефективності застосування сучасних інноваційних технологій та методів в процесі підготовки курсантів та студентів для потреб ДСНС України.
25 березня в академії пройшов науково-методичний семінар «Школа педагогічної майстерності». Доцент кафедри психологічної діяльності в особливих умовах та педагогіки кандидат педагогічних наук Світлана Мукомел представила всім присутнім доповідь на тему: «Методи виховного впливу, основні концептуальні положення». Під час семінару учасники заходу розглянули традиційні та сучасні методи виховного впливу, їх застосування на практиці.
21 березня в залі засідання вченої ради т.в.о. проректора Національного університету – начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України генерал-майор служби цивільного захисту Василь Миколайович Андрієнко вручив атестати доцентів:
У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов'ю та славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко – чия літературна спадщина дійсно безсмертна. Навряд чи є на земній кулі куточок, де б не звучала полум`яна поезія Великого Кобзаря, навряд чи існує мова, якою б не було перекладено “Заповіт”.
12 березня в академії пройшов завершальний етап конкурсу із благоустрою навчального закладу «Академія – мій дім». У конкурсі брали участь курсанти, студенти, слухачі та працівники навчального закладу. Основна мета заходу це покращення навчально-виховного процесу, створення належних умов для самореалізації, естетично-культурного виховання та проведення дозвілля особового складу.
Студентки факультету пожежної безпеки та охорони праці - Лисенко Анастасія 11С, Фещенко Вікторію 31С, Вараниця Аліна 31С, Колле Віра 32С, Радько Дар’я 32С, Лісовіна Альона 42С, Сухар Людмила 43С, Білик Анна 45С, Кострич Альона 47С, Титус Галина 51С, Степанко Діана 52С, Богатчук Ольга 53С, Луценко Альона 54М, Шульга Інна 31С відмінниці навчання, активні учасниці на факультеті та в Академії за наказом т.в.о. проректора Національного університету – начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України генерал-майора служби цивільного захисту Василя Миколайовича Андрієнка нагороджені Грамотами.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.