RSS

Новини навчальних закладів

15.02.2021
ЛДУ БЖД

Зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» з директором департаменту комунікацій АТ "Кредобанк" Віктором ГАЛЬЧИНСЬКИМ

Підготовка фахівців нової генерації - основна мета Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Підвищенню рівня теоретичної і практичної підготовки здобувачів вищої освіти у кожній галузі сприяють конструктивні зустрічі з провідними фахівцями. Метою таких зустрічей є обговорення запитів та вимог на сучасному ринку праці. Доброю традицією у діяльності кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту є зустрічі, вебінари, майстер-класи для студентів-менеджерів з роботодавцями, що допомагає у підготовці висококласного фахівця.
Минулого тижня директор департаменту комунікацій АТ "Кредобанк" Віктор ГАЛЬЧИНСЬКИЙ для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» провів лекцію на тему: «Антикризові комунікації для менеджерів». Пан Віктор розповів про основні принципи ефективних комунікацій, принципи протидії публічним кризам, а також навів приклади кризових ситуацій в комунікаціях. Також було розкрито питання інформаційних маніпуляцій та методи їх виявлення. Лекція була насичена цікавими матеріалами, прикладами, обговоренням життєвих ситуацій.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.