RSS

Новини навчальних закладів

05.02.2021
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-3 з категорії «Керівники структурних підрозділів, територіальних органів державної влади та їх заступники»

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України № 1309-р від 21 жовтня 2020 року на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Керівники структурних підрозділів, територіальних органів державної влади та їх заступники».
Навчання проводилось за дистанційною формою в період з 25 січня  по 5 лютого 2021 року. Усі слухачі успішно виконали програму навчання та на якісному рівні виконали випускні роботи з тематики цивільного захисту. По завершенню навчання було проведено круглий стіл щодо обміну думками з організаційних та навчальних питань за участю заступника начальника Інституту з навчальної роботи, кандидата технічних наук, доцента, полковника служби цивільного захисту Сергія Єременка та керівника групи старшого викладача кафедри кандидата військових наук, доцента Олександра Ковальова.
Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.