RSS

Новини навчальних закладів

01.02.2021
ІДУ НД ЦЗ

На кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування розпочато навчання у другому семестрі 2020/2021 навчального року

На сьогодні практично жодне завдання з подолання наслідків надзвичайних ситуацій не вирішується без участі авіації. Авіація – це та основа, на базі якої будується мобільність і ефективність діяльності ДСНС на сучасному етапі та в майбутньому. А фахово підготовлений авіаційний персонал суттєво підвищує ефективність її застосування.

Відповідно до наказу ДСНС від 23.12.2020 № 682 «Про організацію навчання в системі післядипломної освіти ДСНС України у 2021 році» на базі кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування  1 лютого розпочато заняття навчальної групи з категорій заступників начальника з реагування, начальників (заступників начальників) управлінь ГУ (відділів Управлінь) реагування в областях та м.Києві, які залучаються до організації та проведення авіаційного пошуку і рятування в Україні.

Заняття проводяться згідно із затвердженим розкладом в режимі онлайн на платформі для дистанційного навчання в асинхронному режимі Moodle та платформі для відеоконференцій в синхронному режимі Zoom.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.