RSS

Новини навчальних закладів

21.01.2021
ЧІПБ НУЦЗУ

Представники ЧІПБ в режимі відеоконференції взяли участь у засіданні Науково-технічної ради ДСНС України

20 січня в режимі відеоконференції представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України взяли участь у засідання Науково-технічної ради Державної служби України з надзвичайних ситуацій за темою «Про наукове забезпечення діяльності ДСНС України у 2020-2021 рр.».
Під час роботи Науково-технічної ради були розглянуті питання щодо наукового забезпечення діяльності ДСНС України у 2020 році, основних результатів наукових досліджень та проблем при організації їх виконання, стану впровадження результатів науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, введення до паспорту бюджетної програми додаткового напряму використання коштів державного бюджету «Науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи у сфері цивільного захисту», розроблення «Методики планування, обліку і калькулювання собівартості науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт в ДСНС України». Заступник начальника інституту з навчальної та наукової роботи Олександр Тищенко представив основні результати та здобутки колективу ЧІПБ за напрямком наукової діяльності у 2020 році та взяв участь в обговоренні основних питань.
У ході засідання були визначені пріоритети та завдання щодо забезпечення наукової діяльності ДСНС України та розглянуто План наукової і науково-технічної діяльності ДСНС України на 2021 рік.
Традиційно Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України бере активну участь у виконанні науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт на замовлення департаментів ДСНС України. Так у 2020 році були виконані і здані Замовникам-департаментам 2 науково-дослідні роботи, що виконувалися науковцями інституту, а саме: «Розробка розрахункового методу оцінки межі вогнестійкості будівельних конструкцій кабельних тунелів» (Замовник - Департамент запобігання надзвичайним ситуаціям) та «Розробка рекомендацій щодо відбору проб для контролю небезпек хімічного та радіоактивного походження» (Замовник - Департамент організації заходів цивільного захисту). Також у План наукової і науково-технічної діяльності ДСНС України на 2021 рік від інституту увійшли 2 наукові роботи, а саме: дослідно-конструкторська робота «Удосконалення інформаційно-аналітичної системи для здійснення моніторингу за впровадженням інженерно-технічних заходів цивільного захисту» (Замовник – Департамент організації заходів цивільного захисту; головний виконавець – ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України) та науково-дослідна робота «Обгрунтування Методики розрахунку параметрів легкоскидних конструкцій для вибухопожежонебезпечних приміщень» (Замовник - Департамент запобігання надзвичайним ситуаціям; головний виконавець – ІДУ НД ЦЗ, співвиконавець - ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України).

 


 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.