RSS

Новини навчальних закладів

19.11.2020
ЧІПБ НУЦЗУ

У Міжнародний день студента нагородили кращих

17 листопада відзначається Міжнародний день студента.

Це свято тих, хто відчуває потяг до знань, всього нового і незвіданого.

Студентський вік – важливий етап розвитку особистості. У цей період відбувається становлення фахівця, формування світогляду, ідеалів, переконань.

З нагоди свята т. в. о. начальника інституту Віктор Гвоздь привітав молодь, побажав успіхів в оволодінні знаннями та за високі показники у навчанні, активну громадську позицію в житті навчального закладу нагородив Грамотами кращих курсантів ЧІПБ: Миколу Дубину, Вікторію Бевз, Олександру Вінник, Кристину Гойчеву, Сергія Лелюха, Вадима Літвіна, Олега Побута, Яніну Приступу, Ігоря Марченка та Владислава Соломаху.

Також сьогодні представники студентського (курсантського) самоврядування інституту провели онлайн - зустріч із своїми колегами з Національного університету цивільного захисту України (м. Харків).

Молодь обговорила ряд важливих питань, які її найбільше турбують в умовах карантину, а саме: якість здобутих знань при дистанційному навчанні, організація навчання та відпочинку в умовах онлайн/офлайн, яким чином змінилася робота органів та підрозділів Ради самоврядування, тощо.

Фахівець (з гендерної рівності) НУЦЗУ Софія Богомазова розповіла присутнім на зустрічі про участь представників студентства у щорічній Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», яка триватиме в Україні з 25 листопада до 10 грудня цього року та тренінги, які плануються провести 7 та 10 грудня на тему: «Протидія гендерного насилля та дискримінації».

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.