RSS

Новини навчальних закладів

19.11.2020
НУЦЗУ

Чергові захисти дисертаційних робіт в НУЦЗ України

19 листопада 2020 року у Спеціалізованій вченій раді Д 64.707.04 Національного університету цивільного захисту України відбулися чергові захисти дисертаційних робіт зі спеціальності 21.02.03 – цивільний захист. Карантин не став на заваді успішній роботі науковців – засідання було проведено із дотриманням усіх санітарних вимог.
На початку засідання члени Спеціалізованої вченої ради та всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять померлих членів ради – доктора технічних наук, старшого наукового співробітника Сергія АЗАРОВА та доктора технічних наук, професора Ігоря ЧУБА.
Плідна робота дає відповідний результат. Ще два науковці успішно захистили свої наукові здобутки, отримані в стінах нашого Університету. Доповідь викладача кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Романа ГУДАКА за результатами дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук з теми «Мінімізація наслідків надзвичайної ситуації природного характеру в гірській місцевості за допомогою пошуково-рятувальних вертольотів» викликала жваве зацікавлення у членів ради та фахівців у сфері цивільного захисту. Науковим керівником здобувача був начальник кафедри пожежної профілактики в населених пунктах НУЦЗ України д.т.н., проф. Ігор ЧУБ.
Дисертаційну роботу з теми «Методика скорочення часу оперативного розгортання першим рятувальним підрозділом в умовах надзвичайних ситуацій техногенного характеру» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук представив до захисту викладач кафедри пожежної та рятувальної підготовки Дмитро БЕЛЮЧЕНКО. Науковим керівником здобувача є старший науковий співробітник наукового відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки науково-дослідного центру НУЦЗ України д.т.н., с.н.с. Віктор СТРІЛЕЦЬ.
Творчої наснаги та невпинного руху у напрямку подальшого розвитку наукових здобутків НУЦЗ України побажали здобувачам члени Спеціалізованої вченої ради.

Прес-служба НУЦЗУ, фото – Ігоря Котова

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.