RSS

Новини навчальних закладів

02.07.2020
НУЦЗУ

В НУЦЗУ тривають захисти дисертаційних досліджень

2 липня 2020 року у Спеціалізованій вченій раді Д 64.707.04 Національного університету цивільного захисту України відбулися чергові захисти дисертаційних робіт зі спеціальності 21.02.03 – цивільний захист. Карантин не став на заваді успішній роботі науковців – засідання було проведено із дотриманням усіх санітарних вимог.
Ще два співробітники університету успішно захистили свої наукові здобутки. А особливим є те, що науковими керівниками здобувачів стали молоді доктори наук – фахівці з цивільного захисту, які не так давно захищали свої кваліфікаційні роботи, а сьогодні вже виводять у велику науку своїх учнів.
Доповідь доцента кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту Олександра ЛЄВТЄРОВА за результатами дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук з теми «Інженерно-технічні методи попередження надзвичайних ситуацій унаслідок пожежі на потенційно-небезпечних об’єктах» викликала жваве зацікавлення у членів ради та фахівців у сфері цивільного захисту. Науковим консультантом здобувача є начальник наукового відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки науково-дослідного центру НУЦЗ України д.т.н., с.н.с. Роман ШЕВЧЕНКО.
Дисертаційну роботу з теми «Попередження надзвичайних ситуацій, викликаних потраплянням і поширенням антропогенних забруднень у водному середовищі» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук представив до захисту викладач кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту Євген ІВАНОВ. Науковим керівником здобувача є заступник начальника центру – начальник відділу організації науково-дослідної та патентної діяльності науково-дослідного центру НУЦЗ України д.т.н., ст.досл. Євгеній РИБКА.
Творчої наснаги та невпинного руху у напрямку подальшого розвитку наукових здобутків НУЦЗ України побажали здобувачам члени спеціалізованої вченої ради.

Прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.