RSS

Новини навчальних закладів

12.06.2020
НУЦЗУ

У НУЦЗУ відбулися передзахисти та захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління

У зв’язку з послабленням карантину та дозволом Міністерства освіти і науки України на проведення засідань спеціалізованих вчених рад 12 червня 2020 року о 10.00 було прийнято до розгляду дисертаційне дослідження Хмирова Ігоря Михайловича з теми «Державне управління розвитком дистанційної освіти України» та Копанчука Володимира Олександровича з теми «Державна політика у сфері національної безпеки та охорони громадського порядку». Науковий консультант – начальник ННВЦ Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна.
Також об 11.00 розпочалися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку» та «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України.
Так, представив своє дослідження Кравчук Олег Вікторович з теми «Державне управління розвитком експертно-криміналістичного забезпечення державної безпеки України». Науковий консультант – начальник ННВЦ Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна.
Цього ж дня успішно захистила свою дисертаційну роботу Корецька Тетяна Костянтинівна з теми «Механізми виконання регіональних програм соціального захисту населення». Науковий керівник – доктор економічних наук, професор Борщук Євген Михайлович.
Було дотримано вимог та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

Навчально-науково-виробничий центр, прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.