RSS

Новини навчальних закладів

14.05.2020
ЧІПБ НУЦЗУ

Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів і студентів «Наука про цивільний захист як шлях становлення молодих вчених»

13 травня в ЧІПБ за допомогою відкритої онлайн-платформи «Google Meet» було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію курсантів і студентів «Наука про цивільний захист як шлях становлення молодих вчених».

Мета конференції: підтримка і розвиток наукової та науково-технічної діяльності курсантів та студентів, які здобувають професійну освіту у галузі пожежної та техногенної безпеки, стимулювання інтересу до теоретичних досліджень та практичного застосування знань у професійній діяльності.

Завдання конференції:

-  підвищення професійного рівня підготовки молодих фахівців;

- створення умов для самореалізації курсантів та студентів у науковій та практичній площинах;

-  підвищення інформованості учасників конференції про найновіші досягнення науки і практики у сфері пожежної і техногенної безпеки;

-  обмін досвідом між учасниками у проведенні наукових досліджень.

Організувало конференцію наукове товариство курсантів (студентів), ад’юнктів (аспірантів) та молодих вчених ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

Для обговорення актуальних тем було представлено низку цікавих онлайн-доповідей, які  виявилися сучасними та максимально наближеними до практичної діяльності підрозділів ДСНС. Виступи доповідачів викликали жвавий інтерес учасників до  наукових повідомлень та отримали відгуки щодо важливості кожного з висвітлених питань.

Ще одним вагомим результатом проведеного заходу є збірник наукових тез. Слід зазначити, що зміст і пропозиції тем висвітлених у збірнику заслуговують на місце в реформаторському процесі та втіленні ідей в практичну діяльність підрозділів ДСНС.


Детальніше: https://chipb.dsns.gov.ua

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.