RSS

Новини навчальних закладів

13.04.2020
НУЦЗУ

Дистанційне навчання на кафедрі пожежної і техногенної безпеки об'єктів та технологій факультету пожежної безпеки НУЦЗУ

Протягом березня-квітня 2020 року науково-педагогічні працівники кафедри пожежної і техногенної безпеки об'єктів та технологій НУЦЗУ проводять заняття в умовах карантину. Ефективним рішенням успішного продовження навчального процесу на кафедрі було втілення різних форм та методів дистанційного навчання. В залежності від видів занять викладачами кафедри для цього застосовуються різні платформи та програмні продукти: ОРEN TEST, ZOOM, MEET.JIT.SI та інші.
В процесі проведення занять виявлені як переваги, так і недоліки дистанційного навчання: так доступність та мобільність платформ навчання дозволила підвищити ступінь присутності студентів та курсантів на заняттях, а обмеження щодо швидкості передавання даних в конференціях ZOOM спонукає в деяких випадках застосовувати для спілкування пошту та телефонний зв'язок.
Таким чином, і викладачі, і здобувачі вищої освіти отримали нові знання та надбали нові навички щодо технологій дистанційного навчання, які будуть, безумовно, корисними при проведенні занять і після карантину.
 
 
 
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.