RSS

Новини навчальних закладів

05.12.2019
ЧІПБ НУЦЗУ

Участь в українсько-корейському науково-практичному семінарі «Розбудова інноваційних структур з розробки, випробувань та використання безпілотних літальних апаратів»

4 грудня співробітники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України: Ігор Маладика, Артем Биченко, Михайло Пустовіт, Максим Удовенко та Сергій Панченко взяли участь в українсько-корейському науково-практичному семінарі «Розбудова інноваційних структур з розробки, випробувань та використання безпілотних літальних апаратів», який проходив у Льотній академії Національного авіаційного університету (м. Кропивницький).
Свою доповідь «Перспективні напрями використання безпілотних літальних апаратів в діяльності оперативно-рятувальної служби цивільного захисту» під час семінару представив начальник факультету оперативно-рятувальних сил ЧІПБ Ігор Маладика.
На практичній частині співробітники кафедри техніки та засобів цивільного захисту продемонстрували роботу розробленого в інституті квадрокоптера та ознайомили учасників заходу з його характеристиками.
У підсумку роботи семінару було визначено пріоритетні напрямки співпраці з лабораторією безпілотних літальних апаратів та робототехніки Льотної академії НАУ щодо використання безпілотних літальних апаратів під час гасіння пожеж та проведення рятувальних операцій.

 


ФОРС

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.