RSS

Новини навчальних закладів

27.11.2019
ЧІПБ НУЦЗУ

Планова перевірка діяльності Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України

В рамках планової перевірки діяльності Національного університету цивільного захисту України (Наказ ДСНС України від 04.11.2019 №626) триває перевірка Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.
Заступник голови комісії, начальник відділу освіти і науки Департаменту персоналу ДСНС України Юрій Рись та представники комісії за напрямами зустрілися із колективом ЧІПБ й визначилися із поетапним проведенням перевірки.
Спочатку відбулася перевірка організації навчального процесу в інституті, виконання навчально-організаційних функцій щодо забезпечення спільно з факультетами та кафедрами впровадження інноваційних методів навчання. Представники комісії перевірили якість підготовки курсантського складу випускного курсу за основними спеціальностями, планування та стан підвищення кваліфікації й стажування керівного та науково-педагогічного складу, організацію наукової діяльності. Було проведено й вивчення морально-психологічного стану у науково-педагогічному та курсантському колективах і перевірено планування та організацію матеріально-технічного забезпечення.
Також комісія вшанувала пам’ять випускників навчального закладу Володимира Правика і Віктора Кібенка та усіх вогнеборців-чорнобильців покладанням квітів до Монументу на їх честь.
Перевіряючі переглянули показові виступи курсантів ЧІПБ на смузі психологічної підготовки, а в музеї інституту оглянули експозицію з унікальних фото, картин, стендів, архітектурних моделей, технічного обладнання рятувальників минулих часів.

 

 

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.