RSS

Новини навчальних закладів

29.11.2019
ЧІПБ НУЦЗУ

Участь в інтенсиві «Сучасні технології, що дозволяють безпечно використовувати безпілотні літальні апарати у міському повітряному просторі»

З 24 до 30 листопада Універсіаполіс – Міжнародний університет міста Агадір (Королівство Марокко) спільно з Познаньським політехнічним університетом (м. Познань, Республіка Польща) проводять інтенсив «Сучасні технології, що дозволяють безпечно використовувати безпілотні літальні апарати у міському повітряному просторі», за підтримки програми НАТО «Наука заради миру і безпеки». Участь у заході беруть 19 експертів з 8 країн світу (Сполучених Штатів Америки, Федеративної Республіки Німеччини, Республіки Польщі, Словацької Республіки, Італійської Республіки, Республіки Грузії, Румунії та України).
Участь в інтенсиві беруть 3 експерти з України, серед яких начальник науково-дослідної лабораторії інновацій у сфері цивільної безпеки ЧІПБ Олександр Нуянзін з презентацією «Аеромоніторинг надзвичайних ситуацій в міському повітряному просторі».
Актуальність заходу визначається швидким розвитком ринку безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Важливо створити посилену обізнаність серед усіх країн НАТО та країн-партнерів щодо проблем безпеки, що стосуються польотів БПЛА в міському повітряному просторі. Основна ідея заходу – обмін знаннями, досвідом та презентація найсучасніших технологій безпілотників. Також розглядаються важливі питання технологічних особливостей, які можуть бути загрозою для безпеки польоту і питання міжнародних зусиль щодо вирішення проблем безпеки енергетичної інфраструктури, що виникають під час використання БПЛА.

 

Відділення міжнародного співробітництва

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.